Jak hodnotí Honor 7 odborníci a novináři?

Přečtěte si, co o něm napsali,
a jak obstál v recenzích.

"Nástupce povedeného loňského modelu trochu vyrostl, ale zdá se, že si zachová největší výhodu loňského modelu a vlastně celé značky – skvělý poměr ceny a výkonu."

Zdeněk Král, 27.8.2015 www.tech.ihned.cz

“Honor 7 nás vedle vynikajícího poměru cena/výkon zaujal především použitím zbrusu nového čipu Sony IMX 230, který disponuje fázová detekcí obrazu, což je technologie, která se doposud vyskytovala pouze v takzvaných bezzrcadlovkách a v telefonu se tak objeví vůbec poprvé.”

Vašek Švec, 3.9.2015 www.svetandroida.cz

"Pochválit musíme také čtečku otisků prstů, která funguje stejně dobře, jako na tabletofonu Mate 7 od Huawei."

Martin Pultzner, 7.9.2015 www.mobilenet.cz

“Honor 7 nabízí celou řadu lákadel, mezi něž patří například špičkově zpracovaná kovová konstrukce s dobře fungující a praktickou čtečkou otisků prstů. Telefon nezklame ani v oblasti pořizování fotografií.”

Vašek Švec, 16.9.2015 www.svetandroida.cz

"Dokonalé je programovatelné tlačítko i kvalita snímače otisků prstů, více než dostatečný je výkon, nadprůměrný je fotoaparát."

Zdeněk Král, 2.10.2015 www.tech.ihned.cz

“Honor opět dokázal, že za slušné peníze umí vyrobit velmi podařený telefon se skvělou výbavou.”

Martin Pavlović, 19.10.2015 smartmania.cz

"Za cenu deseti tisíc toho nový Honor nabízí překvapivě hodně. Kovovým tělem počínaje, vychytanou a praktickou čtečkou otisků prstů pokračuje a velmi výkonným hardwarem konče."

Tomáš Darahoňovský, 25.10.2015 mobilizujeme.cz

“Z racionálního hlediska je Honor 7 v kategorii „supertelefonů za rozumnou cenu“ v současnosti jednou z nejlepších voleb na trhu.”

Luděk Vokáč, 25.10.2015 mobil.idnes.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace